Türkçe Terapi

Uzman Psikolog Işıl Sansoy, Londra’da yetişkin ve ergenlere psikolojik terapi hizmeti vermektedir.

Işıl Sansoy psikoloji alanında üniversite eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, master eğitimini psikolojik terapiler alanında Londra Queen Mary Üniversitesi’nde tamamlamıştır ve 2010 yılından beri Londra’da Türkiye’li ailelere Türkçe terapi hizmeti vermektedir. Varoluşçu terapi alanında doktora çalışmalarına halen devam etmekte olan Işıl, Londra’da Türkçe terapi hizmeti veren sayılı Türk psikologlardan bir tanesidir.

Işıl Sansoy özellikle travma ve travma sonrası depresyon alanında uzmanlaşmış olup, bunun yanısıra kaygı,panik atak, yalnızlık, yas, yeni bir ülkeye adapte olmak, lisan engeli, kültür şoku ve yeni bir kültür içerisinde kendi toplumumuzla bağları koparmadan yaşamaya devam etmekle ilgili spesifik konular üzerinde hem Türkiye’li hem de başka ülke vatandaşı pek çok kişiye Türkçe psikolojik destek sağlamaktadır.

Işıl Sansoy’un terapi uygulaması Varoluşçu terapi çerçevesinde EMDR, CBT, CAT, Gestalt ve Mindfulness gibi pek çok tekniği içinde barındırır, terapi süreci kişilerin ihtiyacına göre özel olarak tasarlanır.

Işıl Sansoy birebir Türkçe psikoterapi ve çift terapisi çalışmalarına Londra’da devam etmektedir,  Londra dışında yaşayan kişiler için online terapi hizmeti mevcuttur.

İletişim ve ücretsiz ön görüşme için,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: