Türkçe Terapi

Uzman Psikolog Işıl Sansoy, Londra’da yetişkin ve ergenlere psikolojik terapi hizmeti vermektedir.

Işıl Sansoy psikoloji alanında üniversite eğitimini İstanbul’da Koç Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra, master eğitimini psikolojik terapiler alanında Londra Queen Mary Üniversitesi’nde tamamlamıştır ve 2010 yılından beri Londra’da Türkçe ve İngilizce terapi hizmeti vermektedir.  Middlesex Üniversitesi ile ortak (New School of Existential Therapy  and Counselling) varoluşçu terapi doktora programında anne olmak konusunda kararsızlık konulu tezini bitirme aşamasındadır.

Işıl Sansoy özellikle travma ve travma sonrası depresyon alanında uzmanlaşmış olup, bunun yanısıra kaygı,panik atak, yalnızlık, yas, yeni bir ülkeye adapte olmak, lisan engeli, kültür şoku ve yeni bir kültür içerisinde kendi toplumumuzla bağları koparmadan yaşamaya devam etmekle ilgili spesifik konular üzerinde hem Türkiye’li hem de başka ülke vatandaşı pek çok kişiye Türkçe psikolojik destek sağlamaktadır.

Işıl Sansoy’un terapi uygulaması Varoluşçu terapi çerçevesinde EMDR, CAT, Solution Focused Therapy, ve Focusing gibi farklı teknikleri içinde barındırır. Çift terapisi alanında Gottman Tekniği uygulayıcısıdır.

Işıl Sansoy birebir Türkçe psikoterapi ve çift terapisi çalışmalarına Londra’da devam etmektedir,  Londra dışında yaşayan kişiler için online terapi hizmeti mevcuttur.

İletişim ve ücretsiz ön görüşme için,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: